ajax-loader
rocket
10.000 Adet  SMS 600,00 TL, 10.000 Adet  Sms En uygun Fiyata 600,00 TL,10.000 Adet  Sms en ucuz fiyat

Başlangıç Paketi 10.000 Adet Sms 600,00 TL

Toplu Sms Satın Al

Toplu SMS , bir duyuru türüdür. Toplu SMS , aynı mesajın internet üzerinden birden fazla telefona tek bir tuş ile gönderilmesidir. Toplu SMS , size özel günleri kutlamada yardımcı olur. Toplu SMS , sizin birçok kişiye önemli bir bilgiyi hızlı bir şekilde ulaştırmanızı sağlar. Toplu SMS ile mağazanızdaki bir indirimi hedef müşteri kitlenize ya da bütün müşterilerinize hızlı ve kolay bir şekilde duyurabilirsiniz. Yeni çkan bir ürününüzün, ya da fiyatı düşen bir ürününüzün fiyatını şubelerinize ya da bayilerinize hızlı ve kolay ve bir o kadar da garantili bir şekilde ancak Toplu SMS ile ulaştırabilirsiniz.

Toplu SMS , herkesin cep telefonunu bir saat gibi yanında taşıması sebebiyle yüksek olasılıklı iletişim kurma ve duyuru gerçekleştirme hizmetidir. Kurumsal bir firma yöneticisi iseniz ya da kurumsal bir kimlik oluşturma çabasında olan bir şirket yöneticisi iseniz; Toplu SMS size kurumsallığın önünü açan bir hizmettir.

Süresiz Kullanım

Satın alınan paketlerin kullanım süresi yoktur, ister yönetim panelleri aracılığı ile ister API den istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

İptal Linki Ekleme

Göndereceğiniz tanıtım smslerinizin sonuna; yönetim panelimizden kolayca iptal linki ekleyin.

İleri Tarihli Gönderim

Yönetim panellerimiz veya API üzerinden ileri tarihli sms oluşturabilir ve vakti gelmeden smslerinizin iptal de edebilirsiniz.

7/24 Destek

API sistemi veya Yönetim panellerinde 7 gün / 24 saat Canlı destek, Ticket (mail) veya telefon üzerinden destek alabilirsiniz.

SMS Nedir?

Firma / Kurumların hedef kitlelerine belirli kampanya, etkinlik, tebrik gibi iletilerini toplu bir şekilde kısa mesaj olarak iletmesine Toplu SMS denir.

Pazarlamada Toplu SMS

Toplu SMS yöntemi en aktif olarak pazarlamada kullanılır. Firmalar ürün ve hizmetlerini hedef kitlelerine tanıtacak bilgilendirici mesajları toplu olarak iletir ve onları harekete geçirmek ister.

Toplu SMS

Ürünlerinizin reklamını yapmak, ilan vermek veya kampanya yapmak istiyorsanız; ve müşterinize bu bilgiyi hemen cebine online sms göndermek istiyorsanız İnteraktif SMS'in Toplu SMS hizmetinden daha iyi bir çözüm alternatifiniz yok.

TOPLU MESAJ (SMS)

Başlıklı SMS, sizin gönderici adınızı içeren mesajdır. Markanızı göstererek gönderdiğiniz SMS’ler, hem marka bilinirliğinizi hem de güvenilirliğinizi artırır.

Kolay Ödeme

Ödemelerinizi ister kredi kartından isterseniz de Havale / EFT ile kolay ve rahatça ödeyin. Ödemeniz onaylandığı gibi panelinizden sms bakiyenizi görebilirsiniz.